РЕГИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ У МАЛОМ ФУДБАЛУ
Дана 13.марта у Осјечанима је одржано Регионално такмичење у малом фудбалу на којем је екипа наше школе освојила прво мјесто. Екипу чине сљедећи ученици: Валентин Пејић, Марко Лазић, Алекса Лазић, Горан Гајић, Александар Новаковић, Лука Саиловић, Милан Герић, Јован Деспотовић, Немања Илић и Чесдо Лазић. За текмичење их је припремао наставник Владимир Спасојевић, коме, заједно са ученицима, честитамо на постигнутом резултату.
0
0